Akademik Çeviri

Akademik alanlarda yapılan çalışmaların çevrilmesini, düzenlenmesini ve biçimlendirilerek ideal formatta sunulmasını sağlayan akademik çeviri hizmetlerimizle dilediğiniz her an yanınızdayız.

Akademik uzmanlığı olan profesyonel çevirmenlerimiz aracılığı ile sağladığımız yüksek kalite standartlarındaki hizmetlerimizle; akademik tercüme taleplerinizi en kısa sürede ve en doğru şekilde gerçekleştirmekteyiz. Sunduğunuz kaynak metinlerin en doğru şekilde çevrilmesinin yanı sıra hiçbir yazım ya da imla hatasının bulunmamasını sağlayan kontrol süreçlerimizle kalitemizin sürekliliğini sağlamakta ve müşterilerimizin memnuniyetlerini yüksek tutmaktayız.

Profesyonel çeviri türlerinde deneyimli ve kaliteli hizmetlerimizle TurkceIngilizce.Gen.Tr olarak her geçen gün daha fazla talebe yanıt vererek kurumsal kültürümüzü sağlamlaştırıyoruz. Güvenilir, disiplinli, uzman ve dünya dillerine hakim çevirmenlerimizle akademik çeviri hizmeti sunarak evrensel bilgi birikiminin artmasını mümkün hale getiriyoruz.

Akademik Çeviri Hizmetlerimizi Dünya Dillerinde Sunuyoruz

Her ne kadar akademik yayınların ortak dili İngilizce olarak kabul edilse de; diğer dünya dillerinde de hizmet sunan kurumlar arasında yer almanın avantajını tüm müşterilerimize yaşatıyoruz. Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Çince, İspanyolca, Yunanca, Arapça, Korece ve daha birçok dilde sunduğumuz akademik tercüme hizmetlerimizle akademik araştırmaların daha sağlam temeller üzerine inşa edilmesi adına sorumluluğumuzu yerine getiriyoruz.

Müşterilerimiz tarafından yapılan veya yazılan akademik çalışmaların, raporların, kitapların, akademik makalelerin, sunumların, projelerin, araştırmaların istenilen dillere çevirisini yapabilecek niteliklere sahip profesyonel çevirmenlerimizle maksimum güvenlikli bir hizmet sunuyoruz. Bizimle paylaşılan akademik metinlerdeki savların, hipotezlerin ya da araştırma bilgilerinin detaylarını üçüncü taraflarla paylaşmıyor ve bilgi güvenliğine verdiğimiz önemi tüm çalışmalarımızın odak noktası haline getiriyoruz.

Akademik Çeviri Hizmetlerimizi Çeşitlendiriyoruz

Akademik kitapların, akademik makalelerin, tezlerin, doktoraların, sunumların, araştırma tekliflerinin, sektörel raporların ve sunumların çevirisini yaparak müşterilerimize akademik tercüme hizmetlerinin çok boyutlu özelliğini yaşatıyoruz. Yüksek müşteri memnuniyeti sağlamaya yönelik hizmet süreçlerimizde yalnızca kaynak metnin konusu olan alanda uzmanlaşan çevirmenlerimizden yardım alıyoruz.

Akademik tercüme hizmetlerimiz çeşitli olsa ve müşterilerimizden yüksek talep alsak da bize iletilen her bir talebi özel olarak değerlendiriyor ve akademik çeviri hizmetimizin başarısını arttırabilmek için konuyu ve çevirmenlerimizin uzmanlığını eşleştiriyoruz. Böylece hem hedef metnin doğruluğunu garantiye alıyor hem de hedef metinde anlam hatalarının oluşmasının önüne geçiyoruz.

Akademik Çeviri ile Hem Öğrencilere Hem Akademisyenlere Fayda Sağlıyoruz

Akademik tercüme seçeneklerimizle hem öğrenim görenlere hem de akademik kariyer basamaklarını hızla tırmanmak isteyenlere fayda sunuyoruz. Araştırma alanları ile ilgili farklı dillerde yayımlanan akademik makalelerin çevirisini yaparak çalışmalarını daha sağlam temellere oturtmalarını sağlıyoruz. Böylelikle akademik alandaki gelişmelerin ve başarıların da önünü açmış oluyoruz. Başarılı bir öğrenci ya da akademisyen olmak için tüm dünya dillerine hakim olunamayacağı gerçeğinden yola çıkarak belirlediğimiz hizmetlerimizle hayat kolaylaştıran çözümlerimizi paylaşıyoruz. Kaynak metni olduğu gibi çeviriyor; alanında uzman personellerimizle çevirileri tamamlayıp onayınıza gönderiyoruz. Bu aşamada kapsamlı süreçleri koordineli bir şekilde yöneterek hedef metinlerde hiçbir hata bulunmaması adına desteğimizi sunuyoruz.

Akademik Çeviri Hizmetlerimizde Kontrol Süreçleri

Akademik uzmanlığı olan çevirmenlerimizin yaptıkları çevirileri hem içerik hem de şekil yönünden farklı denetim mekanizmalarına sokuyoruz. Çeviri tamamlandığında hedef metindeki yazım ve noktalama yanlışlarıyla anlatım bozukluklarını düzenlemesi amacıyla hedef dile hakim editörlerimizden yardım alıyoruz. Hızlı bir şekilde yapılan kontrollerin akabinde metnin içeriğini yine konuda uzmanlaşan ve deneyimli akademisyenlere kontrol ettiriyoruz. Hassasiyetle yürüttüğümüz tüm çalışmalarla alanında öncü ve yenilikçi vizyona sahip firmalar arasındaki öncü konumumuzu koruyoruz.

Siz de akademik tercüme hizmeti almak ve aldığınız hizmetin kalitesinden emin olmak isterseniz bizlere taleplerinizi iletebilirsiniz.