Hizmetlerimiz

Profesyonel Tercüme

Yüksek Kaliteyi Uygun Fiyatlarla Buluşturuyoruz

Bizlere ister bir sayfalık bir belge ister onlarca sayfalık belgeler gönderin hizmet kalitesi anlamında hiç bir fark olmayacaktır. En iyi müşteri deneyimini yaşatmak adına elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağımızdan hiç kuşkunuz olmasın.

Daha Fazlası

Ücret İade Garantili Çeviri ve Redaksiyon Hizmetleri

TurkceIngilizce.Gen.Tr, uzman kadrosoyla her alanda pek çok dilde profesyonel tercüme ve redaksiyon hizmetleri sunan bir çeviri şirketidir. Müşteri memnuniyet odaklı çalışarak hizmet öncesi ve sonrasında her zaman ihtiyaçlar doğrultusunda en iyisini sunmak için gayret gösterir. Olası bir sorunda hizmetlerinin arkasında durur ve hatalı çevirilerde ücret iade garantisi sunar.

TurkceIngilizce.Gen.Tr, 100’den fazla dilde ücretsiz cümle çevirinin yanı sıra pek çok dilde yazıyı sese çevirme hizmetleri sunar. Akademik, hukuki, edebi, tıbbi çeviri ya da web sitesi çevirisi gibi pek çok alanda profesyonel kadrosuyla birlikte müşterilerine en iyi hizmet deneyimini yaşatmak için var gücüyle çalışır ve üzerine düşen sorumluluğun gereğini maksimum düzeyde yerine getirir.

Fiyat Teklifi Al