Neden Biz?

Turkceingilizce.gen.tr’yi tercih ettiğinizde, tamamı güçlü dil haznesi, entelektüel bilgi birikimi ve dil hakimiyetine sahip olan ekibimizle çalışacaksınız! Büyük ve uzun soluklu çeviri projeleriniz için ya da kısa vadeli, hızlı teslim gerektiren projeleriniz için ekibimizin çözüm yöntemleri ile tanışın. Profesyonel çeviri hizmeti gerektiren metinlerinizi bizimle paylaştığınızda, metinleriniz yüzde yüz gizlilik esasına dayalı şekilde işlenerek çeviri süreci tamamlanır.

Her biri alanında uzman çalışma arkadaşlarımızla sunacağımız çeviri hizmetleri, dilin canlı ve yerel yapısının kattığı zenginlik korunarak, profesyonellik ve detaycılık ile çevrilir. Resmi metinlerden akademik içeriklere, kontrat ya da sözleşmelerden iş yaşamında kullanılacak şablon metinlere kadar çok sayıda dokümanı çevirmek için bizimle iletişime geçmeniz yeterli!

Metinlerinizi önemsiyor ve şeffaf bir çalışma stili benimsiyoruz. Alanında uzman olan çevirmen ekibimizin tamamı, metninize bağlı kalınarak oluşturulan dinamik, canlı ve yerel güce sahip dili profesyonel bir yapı ile birleştiriyor. Bu sayede teslim alacağınız metni talep ettiğiniz her alan için kullanabiliyorsunuz. Bir iş e-postası, bir kontrat çevirisi ya da bir sözleşme!

Metinlerinizin sizin için mesleki ya da akademik bir değeri olduğunun farkındayız. Adım adım kurumsal kimliğinizi ya da akademik başarınızı inşa ederken gösterdiğiniz emek, yalnızca profesyonel bir ekibe güvenilerek korunabilir. Bir metin çevrilmesi gerektiğinde alanında uzman, mümkünse ilgili konuda daha önce çalışmış profesyonellerle görüşmeyi tercih edin.

İşinizi önemsiyoruz! Bizim için çevirisini gerçekleştirdiğimiz her metin, partnerlik içerisinde yürüttüğümüz bir proje anlamına geliyor. Uzun soluklu ve geniş hacimli işlerinizi profesyonel ekibimiz ile birlikte son derece sıkı bir takvimle yönetebilir, tam zamanında teslimler gerçekleştirebiliriz. Amacımız projelerinize değer katmak ve onlar için yeni nesil çeviri çözümleri sunmak.

Kişisel çeviri ihtiyaçlarınız için de her zaman buradayız! Güçlü bir ekiple çalışmanın sizin için en iyi yanı, farklı sektör, bağlam ve kapsamlara sahip olan metinlerin tümünü güvenle emanet edebilmeniz olacak. Bu çerçevede, kişisel olarak kullanacağınız metinler, farklı bir dilde olan fakat detaylıca incelemek / okumak istediğiniz içerikler ve çok daha fazlası için Türkceingilizce.gen.tr ekibine güvenebilirsiniz. Emanet ettiğiniz çalışmanın adımları hakkında bilgi alabilir ve daha fazlasını talep edebilirsiniz.

Yaptığımız işe ve ekibimize sonsuz güveniyoruz! Bu güven elbette denetimsizlik anlamına gelmiyor. Çevrilen metinler size teslim edilmeden önce ekibimizin diğer üyeleri tarafından detaylı bir şekilde denetleniyor ve son editöryal düzenlemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza iletiliyor. Eğer çeviri işlemi ile ilgili içinize sinmeyen ya da yanlış olduğunu düşündüğünüz bir detay olursa mutlaka bizimle iletişime geçin! Bu tür bir durumda ekibimiz, yalnızca belirttiğiniz kısmı değil metnin tamamını redakte eder ve size yeniden iletir.

Halen hatalar mı var? Ücreti sorgusuz sualsiz ve kesintisiz bir şekilde iade edeceğimizden emin olabilirsiniz. Profesyonel çalışma sürecimizde temel amacımızın maksimum memnuniyet ve verim olduğunu bilmenizi istiyoruz.