Hakkımızda

En İyisini Hedefliyoruz

Sadece Ana Dil Seviyesindeki Çevirmenlerle Çalışıyoruz

Çevirisi yapılan hedef ve kaynak dillere ana dil seviyesinde hakim ve bu dillerin konuşulduğu ülkelerin kültürlerini yakından tanıyan tercümanlarla sorunsuz ve fark yaratan hizmetleri sizlerle buluşturuyoruz.

Daha Fazlası

Her Alanda Profesyonel Çeviri Hizmetleri

Profesyonel Tercümeye mi İhtiyacınız Var?

Hemen Teklif Al

Neden Biz?

7/24 Çevrimiçi Hizmet

Belgelerinizi bizlere ulaştırmak için sadece internet bağlantınızın olması yeterli. Ödemenizin ardından işleme alınırlar ve hazır olduklarında e-posta adresinize iletilirler.

Kalite Birinci Önceliğimiz

TurkceIngilizce.gen.tr olarak sadece kalitesinden emin olduğumuz profesyonellerle çalışıyoruz.

Hızlı ve Zamanında Teslimat

Mesai saatlerimiz haftanın 7 gününü kapsadığı için rakiplerimizden çok daha hızlı ve söz verilen zamanda teslimatlar yapabiliyoruz.

Ücret İade Garantisi

Profesyonellerimizin hazırladığı metinlerin doğruluğundan o kadar eminiz ki hata oranı yüksek çevirilerde ücret iadesi yapmayı peşinen kabul ediyoruz. Olası küçük hatalarda ise gerekli düzeltmeleri ücretsiz yapıyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Hangi Dillerde Profesyonel Tercüme Hizmetleri Sunuyorsunuz?

İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca ve Rusça başta olmak üzere pek çok dilde profesyonel tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Profesyonel Tercüme Hizmetleri Verdiğiniz Alanlar Nelerdir?

Genel, akademik, teknik, hukuki, edebi, tıbbi ve web sitesi çevirisi alanlarında uzman kadromuzla profesyonel tercüme hizmetleri sunuyoruz.

Sözlü Tercüme Hizmetiniz Var Mı?

Hayır, sadece yazılı çeviri hizmetleri sunmaktayız.

Hatalı Tercümede Ücret İadeniz Var Mı?

Her ne kadar hatasız tercüme sunmayı ilke edinsek de çevirmenlerimizin gözünden kaçan olası hatalarda metni ücretsiz olarak baştan sonra redakte ediyoruz. Şayet redaksiyon sonrası hala hatalar devam ediyorsa ücreti kesintisiz bir şekilde iade ediyoruz.

Ne Kadar Sürede Teslim ediyorsunuz?

Metnin türüne ve iş yoğunluğumuza göre bu süreç değişiklik göstermekle beraber belgeniz elimize ulaştığında tarafınıza kesin bilgisi verilecektir.

Nasıl Fiyat Teklifi Alabilirim?

Profesyonel çeviri sayfamızda yer alan formu doldurarak belgenizi tarafımıza ilettiğinizde en geç 30 dk içerisinde fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişime Geç