Türkçe Fransızca Çeviri

Türkçe Fransızca Çeviri

Romen dillerinin kuzey batı kolundan olan ve dünyada 200 milyonu aşkın kişi tarafından bilinen Fransızca, 29 ülkede resmi dil statüsündedir. Öte yandan Birleşmiş Milletler’in alt kurumlarında ve uluslararası kuruluşların pek çoğunda resmî dildir. Fransızca; İspanyolca, İtalyanca, Portekizce, Katalanca ve Rumence gibi Latin kökenli dillerin devamı niteliğindedir. Ülkemizde Türkçe Fransızca çeviri talebi düşük seviyelerde olsa da önemi gereği her zaman popülaritesini korumayı başarmıştır.

Bir kelimenin Fransızcada ne anlama geldiğini öğrenmek ya da herhangi bir metnin tercümesine mi ulaşmak istiyorsunuz? Sayfadaki Türkçe Fransızca çeviri robotunu hem cümle çeviri hem de Fransızca sözlük amaçlı kullanabilirsiniz. Metnin telaffuzuna ulaşmak isterseniz seslendirme ikonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Profesyonel Türkçe Fransızca çeviri mi yaptıracaksınız? O halde sayfanın sağ üst tarafında bulunan “teklif iste” butonuna tıklayarak çıkan formu doldurmanız yeterli olacaktır. Akabinde tarafımızdan fiyat ve teslim süreciyle ilgili bilgilendirme yapılacaktır.